| ioliu a întrebat:

Salut TPU,am o intrebare,merge asortat un palton (negru ) cu o pereche de blugi albastrii, si cu camasa + pantofi? e ok?

Răspuns Câştigător
| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Salut ioliu din punctual meu de vedere merge si din punct de vedere vestimentar paltonul cred ca este de primavera mai elegant nu, blugii si camasa sunt o alegere buna potrivita dar pantofi nu, exclus(ce fel de pantof este vorba mai elegant, lucios parerea mea este ca ar trebui ceva elegant un pantof elegant daca nu ai merge si un pantof din piele intoarsa nu sunt un critic vestimentar dar ajut multe personae bazeaza-te pe parerea mea sper sa iti fiu de ajutor succes

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DaveMustaine a răspuns:

Aceasta combinatie mi se pare interesanta. Pune-ti si o palarie si vei semana cu Sherlock Holmes...

| CatalinaKaty a răspuns:

Eu zic ca ar merge.E ok!

| rianarebeka a răspuns:

O idee excelenta! Cu siguranta va merge!

| Andrey12 a răspuns:

Da, merge, e ok.

| ImAnFockinUnicorn a răspuns:

Hey,imi poti da un link cu camasa sau ceva asemanator sau sa-mi spui de unde ai luat-o.Si ce fel de pantofi, Converse (sau ceva tenisi asemanotori ), platforme sau ghete, balerinii...etc.Si de unde ai luat blugii si paltonul ( conteaza)

| selenutza a răspuns:

Da

| ZaNNNe1n a răspuns:

Da,merge

| andyx220 a răspuns:

Daca te costumezi asa cine dracu' esti, moartea intruchipata?