| alexinho71 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Mi-am luat niste blugi si i-am modificat la croitorie(i-am stramtat). Specific ca i-am stramtat pe picior,de la genunchi in jos(sunt mulati), dar de la genunchi in sus nu-s mulati...Deci,intrebarea mea este:Ce parere aveti despre acesti blugi? M-ar avantaja?(mentionez ca nu sunt gras).Sa nu vad raspunsuri ca sunt pe invers.

1 răspuns:
| laura2105 a răspuns:

Nu stiu daca te-ar avantaja sau nu pentru ca nu stiu ce fizic ai, dar nu prea cred ca genul asta de blugi poate avantaja vreo persoana pe lumea asta.