| divom a întrebat:

prima oara incep cu detaliile si dupa pun intrebarea - varsta mea : 15 ani inaltime : 1.90 kg : 78.
Fac sala de aproximativ 5 luni si vreau sa stiu ce-ar trebui sa fac sa imi apara cat mai repede asa zisele "patratele". Si m-ai am o intrebare : As vrea sa iau proteine, ce ziceti sa incep sa iau? (Nu mai vreau sa cresc in inaltime )

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Pentru patratele trebuie sa slabesti, in loc de proteine mai bine iei un arzator de grasimi sau carnitina.

Vezi ca nu poti slabi si face muschi in acelasti timp, patratelele le faci in perioada de definire, nu in perioada de masa ( in care pui muschi ).

Ce alimentatie ai?

| divom explică:

Vai ce glumet esti tu.