| Joker1995 a întrebat:

Am si eu o problema cu care ma lupt de ceva timp. Eu am fost foarte gras dar am ajuns la o silueta perfecta.dar intr-un timp mult prea scurt si fara sala. pielea pe abdomen mi sa lasat foarte ...nasol...am incercat cu abdomene iar acuma..sunt foarte complexat deoarece abdomenul s-a fortificat.dar pielea este tot lasata. Ma poate ajuta cineva va rog?

Răspuns Câştigător
| Çõяÿηą a răspuns:

Foloseste produse hidratante organice, creme hidratante, cu colagen, asta va mai strange pielea daca nu merge, singura solutie e sa faci un lifting, adica o operatie de indepartare a pielii in exces. Dar sfatul meu e sa intrebi un doctor si sa ii ceri parerea.

2 răspunsuri:
| munteanmaria a răspuns:

Fa exercitii tine dieta chesti din astea... etc funda

| Ducsy a răspuns:

Dieta + exercitii fizice = silueta perfecta ( tonificare ). Daca optezi doar pentru una normal ca o sa ti se lase pielea.