| anonim_4396 a întrebat:

am un jurnal secret si vreau sa stiu ce as putea scri in el? poate imi dati si niste siteuri pentru aceasta problema? pentru cel mai bun raspuns dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DeepInDarkness a răspuns:

In jurnal de obiceu oamenii scriu ce li se intampla sau isi descarca nervii pe o persoana scriind lucruri despre acea persoana, sau scrii secretele tale, pareri, etc. Mi se pare logic!

1 răspuns:
| positivity a răspuns:

Într-un jurnal, scrii tot ce te enervează/ te face să suferi.
Notezi toate sentimentele tale, față de cineva/ ceva/ faţă de orice lucru stupid.
Scrii păreri, chestii importante care nu trebuie uitate, sau orice ţi se pare frumos.
Jurnalul tău, trebuie să fie al TĂU.
Să te descrie.