| anonim_4396 a întrebat:

As avea o problema. Parul meu este lung si am bretonul intr-o parte. Daca vreau sa steie frumos trebuie intins cu placa...insa am o problema. Orice as face bretonul meu nu sta bine...Sta mai mult drept decat intr-o parte. E tuns bine sunt sigur. Dar poate nu il intind eu bine. Stie careva cum sa-l intind?

1 răspuns:
| KaTaLLynna a răspuns:

Pai foloseste inainte de a ti intinde parul niste creme sau masti de par care se aplica pe parul uscat