| octavius123 a întrebat:

As dori sa îmi cumpăr o pereche de manusi din piele. Dar unii prieteni au spus ca vara nu se poarta și ca lumea va rade. Doresc sa știu dacă este adevărat iar dacă nu este as vrea sa vad ce pot sa cumpăr

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Vara o sa iti transpire mainile in manusi din piele. Se poarta toamna sau iarna.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cumpara-ti manusi si poarta-le cand afara sunt peste 32 de grade caldura. Ai sa primesti singur raspunsul.
Daca le porti si cand esti la plaja, e si mai bine.
Cu ce gandesti, mai baiete?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si vara se poarta manusi dar doar cele pentru sofat sau bicicleta.

| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa-ti cumperi mansuri de piele, numai ca nu-i indicat sa porti vara, mansuri in care te sufoci si transpiri.
Cei care poarta vara caciuli de blana si manusi, sunt in general considerati "handicapati mental" pentru ca nu pot face diferenta intre obiectele de vara si cele de iarna, transpirand fara motiv si logica.

| sierra1 a răspuns:

"pereche de manusi din piele. Dar uni prieteni au spus ca vara nu se poarta"

au dreptate dar tu poți de aia, să-ți pui și clăparii și ochelarii și cagula, mai ales că s-au deschis terasele