| skrtelmrs a întrebat:

Salut tpu..as vrea sa stiu cum aflu daca un produs este original sau nu..de ex. converse de pe okazii are ® pe limba tenisului si pretul e prea mic..ar putea sa fie fake?

http://www.okazii.ro/incaltaminte-barbati/tenisi/tenesi- converse-all-star-model-nou-alb-a116347809

iar pe originals.ro nu are ..pretul este ridicat

http://www. originals.ro/adidasi-unisex-converse-chuck-ta ylor-m9697-p-6741.html

mi s-a spus ca produsele de pe originals sunt facaturi.voi ce parere aveti? cum imi dau seama daca este fake sau nu

3 răspunsuri:
| linsey a răspuns:

Pai prima data mai da odata adresa de pe okazii

| Ene_Cosmin_1997 a răspuns:

1 la mana adidasi de pe okazii is 80-100 lei iar in al 2-lea rand daca te duci intr-un magazin sunt peste 300 lei!
Nu gasesti conversi originali sub 300 lei!

| Ene_Cosmin_1997 a răspuns:

1 la mana daca intri pe unele siteuri gasesti conversi cu 80-120 lei, Iar daca te duci intr-un magazin de adidasi de frima si cauti conversi gasesti de la 300 lei in sus.