| Chim_Park_1977 a întrebat:

....as vrea sa stiu de pe ce site-uri pot sa imi comand obiecte vestimentare coreene...dar nu vreau site-uri unde se plateste cu cardul..Multumesc laughing)))

1 răspuns:
| Szisza112 a răspuns:

Buna, in mare parte site-ul SheIn (Sheinside) comercializeaza haine coreene.
Iar avand in vedere plata mereu va trebui sa platesti cu cardul daca iti comanzi haine din strainatate.
Eu totusi iti recomand sa iti cumperi haine de la noi din tara deoarece sunt mult mai ok si sti sigur ca iti vin si ca nu vei avea probleme, deoarece site-urile din afara nu sunt toate serioase astfel vei ajunge poate sa dai o gramada de bani pe ceva si sa nu primesti nici un colet iar calitatea hainelor nu sunt este foarte buna iti poate ajunge o haina rupta sau cu o mica defectiune. iar procesul de returnare este foarte foarte naspa.
Eu zic sa comanzi mai bine de la noi din tara, o zi faina :*