| doggy123 a întrebat:

Astazi merg undeva de revelion si nu stiu cum sa-mi fac freza. Am parul lung, bretonul este mai jos de ochi, iar pe lateral este scurt. Mai de mult imi faceam parul cu uscatorul dar acum nu mai sta si nu stiu ce sa mai fac cu parul asta.Am si gel de par, ceara si fixativ. Aveti idei cum as putea sa-mi fac parul? DAU FUNDA!
P.S:sunt baiat, va spun asta pentru ca am mai postat o data intrebare asta si mi s-a dat numa freze de fetelaughing

3 răspunsuri:
| BeAmazing a răspuns:

Sau http://www.youtube.com/results?q=hairstyles%20men&sm=3. Tu trebuie sa-ti alegi ceva ce iti place. :) (Eu nu am de unde sa stiu cum ti-ar sta mai bine.)

| Popescu_Ionut_1995 a răspuns:

Tunde-te chel
parerea mea