| anonim_4396 a întrebat:

Aveam unghiile destul de mari si frumoase. Dar nu erau prea egale. una era mai mare, una mai mica. si le-am taiat sa fie egale. Acum sunt egale si cam mici. ce as putea face sa imi creasca repede intr-o saptamana? Si cum sa imi fac unghiile la nunta la o rochita crem? Funda pentru cel mai bun raspuns si cele mai multe modele :*

Răspuns Câştigător
| FirstUnicorn a răspuns:

Incearca cu ulei de ricin ^^

3 răspunsuri:
| AmaliaMarilena a răspuns:

Pai. Asteapta-le sa crească si nu le ronțăi laughing. Iar la o rochiță crem depinde culoarea pantofilor. Daca sunt albi ai putea sa încerci unghii crem cu bilute pe ele albe. Daca sunt negrii unghiile crem cu bilute negre pe ele. Funda?

| TheFucker a răspuns:

Pai poti sa iti comanzi un ulei de crestere de la Avon, daca nu, fa-le doar crem, simplu, ca sunt mai dragute. Poti alege si alte culori, dar asortate cu pantofii!

| Dinu77744 a răspuns:

Incleie unghii false si le vopsesti cum vrei