| Ionut12437 a întrebat:

Salut TPU, ce parere aveti despre shein poate fi de incredere si in cam cat timp ajunge comanda in Romania?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Shein este o platforma chinezeasca de vanzare de imbracaminte, foaret mare. Plaforma este de incredere dar marfa este de proasta calitate, ca orice marfa chinezeasca.
Atentie: termenul de livrare este de 3-6 saptamani de cand au primit plata completa online.

| sparklingqueen a răspuns:

Ajunge in 1-2 saptamani.Sunt de incredere, dar majoritatea produselor sunt necalitative.

| 99290 a răspuns:

Salut. Eu am dat comandă de pe shein de două ori. Mi-a ajuns în aproximativ două săptămâni, mai mult sau mai puțin. La una dintre comenzi parcă a durat ceva mai mult. Am înțeles că durata livrării ține și de comenzile mai mari, care le trimit mai repede.
Am fost mulțumită de cum au ajuns; foarte ok ambalate.
Ca recomandare. uită-te la recenzii că din poza afișată de site s-ar putea să-ți dea impresia că materialul e nu știu cum, dar el să nu arate chiar așa în realitate (sau culoarea); alege bine mărimile, în funcție de tabelul afișat, pentru că un S de la o anumită haină poate să fie mult mai mic decât un S de la o alta haină.
Pentru mine unele mi s-au părut chiar mai frumoase în realitate decât le văzusem pe site.

| Diana4you97 a răspuns:

Salutare Ionuț. Termenul de livrare de la shein.com pentru România este de aproximativ 11-15 zile lucrătoare. Dacă produsul nu a ajuns în 45 de zile, îi poți contacta. Dacă dorești să afli mai multe informații legate de Shein.com îți recomand și https://parerimagazin.ro/pareri/shein-com/

| thePsychopath a răspuns:

Bună! Da sunt foarte ok, mie mi-a ajuns comanda într-o săptămână. Sunt chiar mulțumită. Doar sa fii atent la recenzii și ce mărimi și au comandat alții și de acolo îți faci o idee, ca ei scriu acolo la fiecare recenzie măsurătorile lor și ce mărime și au comandat.

| ADRIANAM11 a răspuns:

Mda, eu am comandat o cămașă de blue jeans pr soțul meu și când a ajuns avea vreo 4 pete deschise la culoare. Și am ales-o pe cea mai scumpă. Coletul a ajuns în 2 săptămâni.