| L0v3isTheWaY a întrebat:

Salut,TPU!
Ce pasta buna de dintii imi recomanda-ti pentru albirea dintilor?
Ofer, Funda!winking

Răspuns Câştigător
| MDenisee a răspuns:

Pai eu folosesc colgate total, si e foarte bun si mai e una tot la fel de buna colgate max white one luminous sau blend-a-med 3d white... Ti le recomand, eu le folosesc si sunt foarte bune happy

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Colgate white sau colgate white max one

| horansgang a răspuns:

Colgate total. periaj dentar - dimineaţa şi seara.

| LoriLoL a răspuns:

Nicio pasta de dinti nu schimba nuanta dintilor.numai tratamentele speciale

| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://edent.cabanova.com/albirea-dintilor.html
Este foarte bun sper sa te ajute

| raresandrey a răspuns:

Cu bicarbonat alimentar din cand in cand iti garantez ca vei avea dintii foarte albi.

| Zamolxe777 a răspuns:

Uite un link aici, e produs life-care, natural, nu rahaturile care le cumperi din supermarketuri, magazine etc pline cu tot felul de substante daunatoare.Tii la dintii tai si vrei sa fie sanatosi, albi etc fii precaut si informat despre asta: http://www.life-care.com/Interfaces/Eshop/ItemDetailed.aspx?itemID=12710

| daryaalesia a răspuns:

Eu zic Colgate happy

| Tedica a răspuns:

Eu folosesc de ceva timp Lacalut, chiar daca ii putin mai scumpa decat Colgate sau restul. Insa merita orice banut.

| antonio34555 a răspuns:

Colgate max white one luminos e buna.