| craiovaoltenia1234 a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac frizura asa sa imi stea parul ridicat in sus,toata partea de sus,sa mi-l ridic in sus,hai ca stiti voi! Cum as putea! funda pentru cel mai explicit raspuns! P.S. toata partea de sus sa fie ridicata si cum,cu mana,peria, spuma? funda!

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Intai sa te speli parul bine cu sampon, cladesti cu apa si apoi incearca sa dai cu gel fixativ pentru par( citeste instructiunile de pe cutie) sa te dai cu mana sau cu pieptenele si sa ridici parul dupa cum doresti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa spalare cred ca poti incerca feonul ( cred ca am scris binelaughing) ) si cu un pieptane, daca nu merge, incearca cu spuma sau ceva. Sper ca te-am ajutat happy