| Hertila_Deny_1995 a întrebat:

imi puteti spune cum sa imi cresc mai repede parul?

Răspuns Câştigător
| Gabitsa_Gabii_1999 a răspuns:

ULEIUL DE RICIN, este creca cel mai bun tratament, il aplici pe parul uscat la radacini si il lasi 2-3 ore, dupa care te speli pe cap ca de obicei, daca tu suporti, poti sa-l tii si peste noapte, adica sa dormi cu el. Poti sa-l mai combini miere sau ou, ele 3 fac o echipa buna, sau poti folosi ori ulei de argan, ori ulei de masline, pe care aproape moti il avem in bucatarie, sau ulei de cocos etc.
Cu uleiul de ricin o sa-ti creasca 5-8 cm pe luna (depinde si de parul tau)
Si eu il folosesc si o f ok:* Poti sa mai cauti si pe net mai multe masti naturale:*

3 răspunsuri:
| SallAll112 a răspuns:

Cu ingrasamant

| AlexandraColar a răspuns:

Ulei de ricin