| Vuducel a întrebat:

In fiecare zi imi fac parul cu gel, fixativ, spuma deoarece cand ma spal nu are volum etc.sta aiurea
Mi`l fac in genu` asta: http://www.sepoarta.ro/......ati-57.jpg
Problemele sunt ca:
1.Incep sa fac matreata:-&.
2.Nu mai vreau sa ma spal pe cap in fiecare zi deoarece imi stric parul`(exceptand vara).
3.Cum as putea sa-l fac sa stea asa vreo 2-3 zile:-? Adica dimineata cand ma duc la scoala doar sa-l asez oleaca cu apa

Răspuns Câştigător
| pucs a răspuns:

@xxDudaxx : Ce sa-si tapeze ma? E baiat straight face
@Vuducel : Incearca un sampon anti-matreata si hotaraste-te la un singur produs [din cele 3] mai scump care sa dureze mai mult.

2 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Nu stiu daca til face permanentthinking
adica daca folosesti zilnic atatea produse e normal sa faci matreata cauta prodese pentru parul sensibil(adica scalp sensibil)

| xxDudaxx a răspuns:

Tapeaza-l si poti folosi ceara de par la varfuri.