| sophieLY a întrebat:

Salut, TPU!
Ma gandesc sa-mi cumpar ceva blugi scurti si tot navighez aiurea pe site-uri cu haine. Vreau sa fie mai deosebiti, sa nu aiba toate de la mine din oras. Daca puteti sa-mi dati niste linkuri ar fi super.
Funda!

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Http://timez.ro/director-magazine-online/ gasesti aici linkuri catre magazine online din aproape orice gama de produse.

3 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

La Bobomoda si la Sexy Haine incearca eu mi-am luat o pereche de acolo si sunt chiar draguti : http://www.sexyhaine.ro/pantaloni-scurti-18/pantaloni-summer-story-544/878

| Iubibilăă a răspuns:

De ce nu cauti la Big, aleea Castanilor.
Sunt o gramada de haine acolo.
Cumparaturi placute
P.S: Iti recomand colanti cu imprimeu floral.

| lolz1 a răspuns:

Cele mai la moda haine le gasesti aici : starshiners.ro!
Nu cred ca isi permite fiecare sa-si cumpere asemenea grozavii