Întrebare recomandată | razvanbanu11 a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de bocanci din piele stratificata, stiti cumva cu ce se curata?

6 răspunsuri:
| Trandafirii a răspuns:

Buna ar trebui să îî curăți cu o perie cu apă, soluție specială pentru care se curătă gecile, blugii etc, dar se pot curăța aceştia foarte rapid!

| crbogdan a răspuns:

Sunt multe solutii si creme cauta intr-un magazin de acest gen.

| Jass23Love a răspuns:

Exista o solutie speciala dar nu mai stiu cum se numeste!

| Nikita_Larisa_1988 a răspuns:

Cu o crema speciala, intreaba in magazinul de unde ai cumparat bocanii sau din alt magazin cu articole din piele big grin

| alessl a răspuns:

Salut! In general au creme / spray-uri sau chiar ceara pentru bocancii din piele chiar in magazinul din care i-ai luat. Daca nu au acolo in magazin mergi in Timberland / Humanic si intreaba si eventual arata-le bocancii. Eu am bocanci din piele Timberland si-i tratez cu ceara!