| TeoTudor a întrebat:

Pot sa spun ca, am un par, partial cret, partial drept, sus este in proportie de 70% " aproape " ondulat, cateva fire nu vor sa stea deloc drepte, iar restul este drept. Si am o intrebare, ce metode, si cam ce ar trebui sa fac, ca intr-o zi sa imi stea parul cam asa : https://www.google.ro/......ps?/search
Mentionez ca, rareori am incercat sa " imi fac freza " si parul nu sta mai deloc in ce pozitie l-as pune. Am nevoie de ajutor si sfaturi, cam cat ar trebui sa-l las de mare, felul in care ar trebui sa ma tund de acum incolo si ce metode imi recomandati ( de genul, placa, gel, fixativ, feon si apa sau altele. ) Cel mai bun raspuns primeste funda!

1 răspuns:
| allyalyna a răspuns:

Am înțeles că la coafor se face un tratament cu keratina pentru a avea parul drept mult timp, am înțeles că ar da roade