| IONYUTZ a întrebat:

replicile de la adresa
http://www.240.ro/products/Dual-SIM-Iphone-4S-Replica-3. 2%22-F8.html
sunt ceva cat de cat bun.
Calitate. Pret.
Funda.

2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Eu nu-ţi recomand replică. Indiferent de cât ar costa şi care ar fi.
În general replicile au probleme cu sunetul, că nu se aude bine. Au probleme cu conectarea la PC şi aşa mai departe!
Nu degeaba este doar 145 Ron.
Mai bine îţi iei la mâna a doua un telefon original care să te ţină şi pe care să poţi face ceva, părerea mea!

| al3xander a răspuns:

Daca ai nevoie de un telefon cu dual-sim este bun, daca ai nevoie de un smartphone in niciun caz. nu te astepta la pretul asta sa fie asa ceva. in plus numai zic ca are camera de 1.3mp