| secertul a întrebat:

Se apropie balul bobocilor si nu stiu cum sa ma imbrac.Eu sunt baiat si m-am gandit la un sacou cu o camasa cu o pereche de tenesi mai eleganti si cu jeans sau ceva de genu asta.Alte sugestii si daca ar avea si poze ar fi grozav. FUUUNDDAA pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| Gloow a răspuns:

Cel mai potrivit ar fi cu o pereche de jeans inchisi la culoare negru sau albastru depinde ce culori vrei cu o camasa alba sau un tricou alb cu decolteu in stil v si un sacou clasic sau modern cu modele buzunare etc ti-as recomanda unul cu nasturi nu conteaza materialul cred ca ti-ar sta foarte bine asa sper ca te-am ajutat