| pinkvampire a întrebat:

Stiti ca vara aceasta se poarta culori tipatoare.... Ei bine eu as vrea sa imi vopsesc parul ( mai exact varfurile ) tot in culori tipatoare. Nu stiti de unde as putea lua vopsea roz, albastra sau verde? big grin Multumesc!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| cici96 a răspuns:

Bunaaaa! :) uite : http://www.bestial.ro/? word=vopsea+de+par&search=++§ion=search sper ca te-am ajutat :)

| sellyz a răspuns:

Se gasesc greu aceste vopsele insa poti sa cauti spray-uri care sunt des intalnite in magazine sau poate aste la un salon. funda?

Răspuns utilizator avertizat