| erikcuta a întrebat:

Stiti voi ce este ala albastru de metil, si de unde i-au. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Chelsea13 a răspuns:

Este un medicament. Dar majoritatea fetelor il folosesc pentru a-si face suvite. Nu afecteaza parul deloc si dupa mai multe spalari se ia. Il gasesti la farmacie. Poti sa scrii pe google ''albastru de metil'' si gasesti multe poze si informatii.winking funda?

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

IAU*
E un dezinfectant, antiseptic il poti cumpara de la farmacii.

| yuly04 a răspuns:

Se vede frumos la inceput daca iti faci pe par insa apoi se inverzeste si se vede foarte urat.Aiurea mai bine nu iti iei.