| MeJuStMe00 a întrebat:

Vara asta aș vrea să slăbesc câteva kilograme deoarece mi s-au „dezvoltat" colăceii și nu-mi place deloc cum arăt. Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Evită să mănânci după orele 18-19:00, mănâncă mai mult salate, fructe, legume, bea multă limonadă (ajută foarte mult pentru a avea silueta dorită), mergi la o sală de fitness și roagă antrenorul să-ți spună ce exerciții să faci pentru colăceii dezvoltați, fă genoflexiuni și abdomene în fiecare dimineață și seară, multă mișcare, eventual jogging dimineața, evită prăjelile și dulciurile în exces și vei avea rezultate nemaipomenite.
Baftă!

1 răspuns:
| xgeanina a răspuns:

Pai pentru inceput mananca putin si des renunta la mancarea de la fast food, mananca mai sanatos si mai multe fructe si legume, nu manca dupa ora 6 seara, fa exercitii fizice macar 30 de min sau alearga prin parc. Cam astea ar fi thinking Vei slabi 1 -2 kg asa. Sper ca te-am ajutat happy