| Kayn221 a întrebat:

Vreau sa merg la salon sa ma pensez si mi-a fost recomandat sa imi nuantez/vopsesc sprancenele. Daca fac asta, o sa fie nuanta pe care o am deja? Sau o sa iasa aiurea in evidenta?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| DeeYa7 a răspuns:

Heii, nu. Si eu am crezut asta prima data si pana la urma am spus ca incerc, ma gandeam ca o sa se vada foarte tare si ca o sa arate urat, dar cei de la salon stiu ce fac si o sa le nuanteze in asa fel incat sa ti se potriveasca perfect chipului, crede-ma. O sa iti placa rezultatul. Merita sa incerci.