| Vortrex a întrebat:

Salut tuturor, am si eu o nelamurire. Vreau sa imi cumper un parfum si m-am oprit la asteatongueaco Rabanne Invictus si Paco Rabanne Onemillion.Au acelasi miros,acelasi pret, poate e putin mai scump Invictus.As vrea sa stiu ce imi recomandati.Din cate am inteles,Onemillion persista mai mult, acum nu stiu daca e adevarat...(dau fundita)

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Am avut milion și mi-a plăcut foarte mult; din păcate, nu pot face o comparație - despre celălalt parfum nu știu nimic. Pot doar să repet - am fost foarte mulțumit de One milion.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

One million.

| Neo12 a răspuns:

Majoritatea persoanelor sunt foarte mulţumite de One Million, de la persoane fizice până la tot felul de vedete.
Eu pe ăla-l recomand.

| Ademira a răspuns:

Million