| Inela a întrebat:

Salut tuturor!
Cum vedeti voi fata perfecta? (comportament, infatisare, stil etc.)

7 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Nu exista fata perfecta si nici baiatul perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muta.

| Mangustă a răspuns:

In mod stupid te indragostesti de cineva care nu are nici cea mai mica legatura cu ideea de "persoana perfecta".
Sunt fata si stiu ca daca nu lasi o fata sa-si creeze propriul stil sau ii spui cum sa se imbrace, cum sa se tunda sau orice alt detaliu fizic care i-ar schimba ideea ei atunci nu mai ai ce discuta cu ea.
La partea de comportament cred ca as vrea sa intalnesc o fata care sa-si lase orgoliul. Nu zic sa nu aiba pareri sau sa nu si le exprime, dar logica feminina ma bate deseori.

| Andreea9595 a răspuns:

Nimeni nu este perfect.

| SORi16 a răspuns:

Inalta, satena, parul pana la umar, ochi caprui. Sa nu fie schelet darnici vaca.Sa aiba ceva in cap nu ca vedetele de astazi.Sa se imbrace elegant dar decent.

| noname230 a răspuns:

Buna,fata perfecta nu exista si nici baiatul perfect, deoarece nimeni oricat de bun ar fi el nu este perfect, poti fi perfect doar prin ochii persoanei care te iubeste, el/ea iti va spune intodeauna ca esti perfect/a pentru elhappy

| RazorBladeIOn a răspuns:

Par lung blond breton gen emo comportament tandra still gen punk preferat cativa cercei