| Deutza_1234 a întrebat:

va rog frumos imi puteti spune cum sa imi fac parul creponat cu placa de indreptat.Nu vreau sa mi aratati dispozitive pentru asa ceva doerece le stiu... vreau sa imi fac parul creponat cu placa. am incercat si sa imi impletesc codite impletite iar aoi cand ce-am desfacut a esit ingrozitor imi statea cu prea mult volum asa ca vreau dor idei da ati face parul cu placa crepotat

MuLtUmEsC MuLt love struck

3 răspunsuri:
| adrianaioanated a răspuns:

Vezi aici http://ofashion.cabanova.com/indreapta-parul-usor.html
O sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Loredana_Dancs_1992 a răspuns:

Salut! va rog frumos imi puteti spune cum sa-mi fac parul creponat cu placa sau fara placa?