| Huntress a întrebat:

Vreau sa imi vopsesc parul albastru sau roscat. Am mai avut parul albastru, dar a fost colorat numai cu albastru de metilen. De data asta vreau ceva mai intens, o culoare mai pronuntata, dar care care, dupa 2 luni si ceva sa se duca de tot. Imi puteti recomanda niste vopsele semipermanente sau orice altceva care sa nu tina mai mult de 10 saptamani? Ceva cu henna poate, pentru roscat, si pentru albastru, ce stiti voi ca ati folosit sau ati vazut. Am vazut pe bestial.ro vopsea albatstra si roscata semipermanenta, dar n-am nicio idee cat de mult tine straight face
Multumesc happy

1 răspuns:
| Corina64 a răspuns:

Vopsea semipermanenta https://makeup.ro/product/333163/ aici găsești