| MrEvil89 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar o masina de tuns parul pentru a ma tunde acasa, pana intr-o 150-170 ron.ca si firma sunt mai bune cele de la Philips? sunt indecis in privinta producatorului de asta intreb. funda

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Philips e destul de buna, am pus laba pe una de 30€ si m-am tuns singur dar faza e daca vrei sa faci o forma in spate ai nevoie sa te ajute un vecin pentru ca tu nu vezi si cu oglinda nu e usor sa te manevrezi. Braun e cea mai buna dintre toate, si dupa fiecare tuns adauga ulei de vaselina si pui masina in cutia ei cu capul lasat in jos sa nu intre ulei in baterie. Cand nu pui ulei dupa un timp te trage de par si nu taie bine cutitele, nu baga in seama faza cu interzisa lubricare.

2 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Rowenta Philips Braun

| angemon500 a răspuns:

Am si eu o masinarie philphs. Imi fac treaba ffff bine. DECI philps este o alegere buna