| slow0 a întrebat:

Vreau sa scap de punctele negre de pe nas. Vreau informatii testate.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Stai cu un prosop pe cap deasupra unui bol cu apa fiarta pentru vreo 10 minute iar apoi iti faci o masca din tarate, malai si bicarbonat de sodiu si te freci pe fata.

| AlleSss a răspuns:

Bună! Poţi merge la salon şi o rogi pe doamna de acolo să ţi le scoată. E mult mai sigur aşa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-ti plasturi pentru indepartarea lor. Daca punctele sunt mari o sa aiba efect.
http://dragonfly-accessories.blogspot.ro/......funda.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pun apa fierbine in lighean. Iti pui un prosop in cap. Te pui cu caou deasupra ligheanului si prosopul il pui astfel incat sa nu permita aburului sa iasa afara. Tot aburu si caldura aia iti va deschide porii. Dupa un timp de stat cand consideri tu ca e gata te pui pe stors.

| dianabaumli a răspuns:

Plasturile nu au fost chiar atat de eficiente insa am incercat cateva dintre aceste masti...:) Au functionat pentru mine.

http://www.tagmag.ro/masti-de-fata-pentru-indepartarea-punctelor-negre/