| Mihai5656 a întrebat:

Salutare.Acum o saptamana mi-a picat coaja de la o julitura pe care am avut-o pe fata.Acum,in acel loc pielea este de culoare rosie.Credeti ca se va trece? Daca da, in cat timp?

Răspuns Câştigător
| Claudiu2011 a răspuns:

Da va trece. date cu crema.nu stiu exact in cat timp cat va trece ca depinde de la persoana la persoana. oricum daca tia picat coaja singura e semn ca va trece.

9 răspunsuri:
| Teo a răspuns:

Cam intr-o saptamana maxim 2 nu o sa mai ai nimic.Stai linistit ca iti va trece.

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Va trece stai linistita dati cu niste spirt sau o solutie ceva acolo ca sa dezinfectezi apooi pune un plasturewinking

| PeStraziGoale a răspuns:

Buna.
Da, va trece.Si eu am patit la fel. Nu stiu sigur in cat timp, cred ca intr-o saptamana.

| Vögeln a răspuns:

Am auzit ca sunt creme pentru a nu ramane semn happy
Mai bine te duci la farmaciewinking

| ceaschi a răspuns:

Da va trece! Cam intr-o saptamana nu vei mai avea nimic.

| razvy99boy a răspuns:

Da iti va trece fii sigur in cateva saptamani sau o luna si eu am avut si mi-a trecut in o luna ai sa veiz o sa iti treaca

| SkaRrY4MyLoV3 a răspuns:

Da iti va trece... dar s`ar putea sa ramai cu o cicatrice... desi si aceea se poate indeparta

| roxanikmititika a răspuns:

Stai linistit iti trece putin mai greu la fel am si eu la deget iti trece cam in 3, 4 sap

| MaduB a răspuns:

Da cred ca va trece cam in 2 sau chiar o saptamana