| myshadowlife a întrebat:

As dori sa ma tund ca si Conect-r (cum este tuns recent) ma duc ori la frizer ori la hair stilist dar ma voi duce la hair stilist... Cum sa-i explic sa ma tunda asa? Sau cu bretonu acela ridicat gen smiley. Va rog frumos explicati-mi cum sa-i spun frizerului.Dau Fundita.

Răspuns Câştigător
| allison20 a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa ai la tine o poza cu Connect-r... sau chiar doua poze, facute din diferite pozitii.

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Vroiam sa te intreb de ce vrei sa fii un papagal si sa nu fi original Dar n am te jignesc!

| cosminvasile a răspuns:

Te duci cu o poza;-)

| annapopa a răspuns:

Tare,te duci o poza cel mai bine ca daca o sa-i explici poate sa te intelega gresit si nu o sa iasa cum te asteptai.
Succes

| Iulyan13 a răspuns:

Te duci la frizer si il intrebi Il sti pe Conecte-r cioara aia de la TV? daca zice da ii zici sa te tunda ca el daca nu il stie ii zici sa te tunda la chelie.