| Student23123 a întrebat:

As vrea si eu un site sau niste stiluri de frizura mai modern si mai misto,eu am fata mai ovala, VREAU SA ANUNT, CA MIE IMI TREBUIE NUMELE FRIZURILOR NU DOAR POZA!

2 răspunsuri:
| Voro a răspuns:

Du-te frate la o frizerie mai capabila si iti va da respectivul frizer sfaturi despre cea mai buna frizura care ti-ar venii. Dai un ban dar stii ca esti tuns de un expert.

| AnneNichol1 a răspuns:

Cauti pe net poze, te duci la frizer ii arati poza si ii zici sa te tunda asa. Cauta poze cu David Beckam si tunde-te ca el, frizura aia e bombis pe orice baiat :*