| AndraNicoleta a întrebat:

Care este cel mai bun tratament pentru regenerarea parului (nu caderea) pe care il cunoasteti? Nu conteaza pretul. Ma intereseaza sa aiba efecte relativ rapide si vizibile.
Am avut o perioada in care mi-a cazut foarte mult si din cate observ nu prea se mai regenereaza. Am incercat foarte multe tratamente, insa n-au avut prea mare efect. Vreau ceva puternic si cu adevarat eficient. Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| bellekamms a răspuns:

Daca vrei un tratament naturist, poti folosi ulei de argan http://bellekamms.blogspot.com/

Răspuns utilizator avertizat
| cosmina95 a răspuns:

Foloseste gama gerovital plant pentru regenerare.si uleiul de ricin e bunbig grin

| eandopuncttk a răspuns:

Mergi la farmacie si vezi ca este un supliment alimentar pentru par si unghi, si din cate imi aduc aminte chiar asa se cheama

| KHABUL a răspuns:

Incearca Samponul De Par Cu Petrol.e cel mai bun.un coleg l-a folosit si a avut rezultate ff bune