| Roby_Miklos_1999 a întrebat:

Salutare...cum fac sa-mi creasca parul', foarte rapid?
FUNDA!

3 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Foloseste ulei de ricin+ vitamina e uleioasa.

| Pinocchio a răspuns:

Nu ai ce sa faci sa-ti creasca foarte rapid, eventual accelerezi un pic.
Masca de par din drojdie de bere, care contine vitamine si aminoacizi.
Orice masaj pentru scalp care indeparteaza cojile sau matreata este o metoda buna de stimulare a circulatiei si deci a cresterii parului.
Vitaminele A, B, C, E, atat dobandite din legume, fructe, nuci, peste cat si din suplimente, sunt esentiale daca vrei un ritm de crestere constant.
Tunde varfurile la timp astfel incat firul de par sa creasca sanatos.

| AleCSa05 a răspuns:

Buna, foloseste ulei de ricin + ulei de argan si ulei de masline. Sunt foarte bune.