| bobonel a întrebat:

Poimaine am banchetul! Mi-am cumparat niste pantaloni negri (un fel de blug dar putin elastici),o camasa bleumarin, pantofi din piele intoarsa negri si sacou bleumarin spre negru.Ce parere aveti? Merge tinunta sau ma fac de ras?laughing

6 răspunsuri:
| adywow a răspuns:

Parerea mea e sa stai acasa laughing)) Glumeam... dupa 2-3 pahare nimeni nu mai tine cont de tinuta, du-te si distreaza-te asta conteaza

| Yasemyn a răspuns:

Hey.
Mie imi place foarte mult ideea de bleumarinlove struck

Este o culoare foarte potrivita pentru baieti/barbati.

Si daca iti vine bine nu cred ca va trebui sa te mai intereseze ce spune lumea.

Bafta:*

| Flavius2106 a răspuns:

Tinuta conteaza mai putin, du-te si distreaza-te!

| AlexAlex23 a răspuns:

Nu cred ca te faci de ras niste haine dragute.

| bobonel explică:

Unii dintre colegii mei si-au luat costum straight face dar din pacate nu prea sunt adeptullaughing nici la nunta nu merg in costum

| comiandreea a răspuns:

Nu, nu mai trebuie nimic e OK!