| MiXtap20 a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare.Sunt pe cale sa cumpar acest inel http://www.bestial.ro/......thumbs.php si nu stiu daca rugineste, oxideaza etc etc.Si vreau sa stiu daca staniu stibiu si cupru oxideaza. Dar imi puteti spune daca este de calitate.Eu nu prea ma pricep si astept un raspuns de la cineva care se pricepe.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| lollypopmary a răspuns:

Eu am unul exact la fel, ma rog cu trandafiri, este destul de sensibil al meu a ruginit dupa 3-4 luni, cam dupa un am nu l-am mai putut purta. Eu zic sa gasesti ceva tot in genul asta si sa fie din argint sau alt material care sa nu rugineasca. Te-am pupat:*! Fundita?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| RoxyyEvidentt a răspuns:

Dupa 2-3 luni rugineste.am avut unu cu inimioara si a ruginit

| MiXtap20 explică:

Hmmmm rugineste numai la apa umezeala transpiratie?

| MiXtap20 explică:

A ta sa fiewinking Multumesc mult am sa incerc sa il protejez cat pot de mult, m-am informat si stiu cum sa il intretin.Inca o data multumesc! Hristos A Inviat!