| byryŢză a întrebat:

Mai e puţin şi începe şcoala şi doresc o frizură nouă.
Am parul 1, 5 cm., dar îl mai las să mai crească la 2.
Doresc să-mi fac o frizură ca poza de aici: [ http://www.faraaer.ro/......t-3_wm.jpg ]
Nuştiu cum să-i zic la frizer să mă tunda. ( nu doresc răspunsuri gen: "du-te cu poza şi arat-o lui / ei". )
Dau funda :*!

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Scurt si creasta/ tepi sus ce-o fi aia

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Trebuie sa te dai cu gel ca sa ti se faca parul asa si ii dai tu forma!

| SelenaGomez_1698 a răspuns:

Pai zii sa iti faca tepi sus(arata-i unde)

| byryŢză explică:

Mă refer cum e tuns.( că la gel, mă dau eu. ), doar că eu vreau frizura aia, dar nuştiu cum e tuns: foarfeca, maşină, nuştiu şi cu cât este. şi de aia am pus această întrebare poate ştiţi cum e tuns (cu cât e tuns ).