| byby0000 a întrebat:

Salutare, TPU! Ofer FUNDA pentru raspunsul corect la aceasta intrebare: eu am parul lung si ondulat doar la varfuri. As dori sa stiu daca dupa ce folosesc ondulatorul sau palca parul imi va mai ramane tot ondulat la varfuri sau se va indrepta din cauza temperaturii ridicate. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AmanoYuno a răspuns:

Se indreapta pentru putin timp datorita temperaturii.
se va ondula la loc intr-un loc rece sau cu umiditate ridicata

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se îndreaptă pentru un timp.
Vezi mai multe sugestii aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Daca il indrepti va sta drept atata timp cat nu il expui la umiditate ridicata.

| MARgOSHA a răspuns:

Daca e ondulat numai la virfuri du-te si frezeazal un pic.capetele au "inflorit"

| TPU2000 a răspuns:

Pai cuplaca parul ramnae drep o perioada de timp, desigur, daca ai varfurile ondulate cel mai bine du-te la un coafor si fileaza-te pentru ca caele vf sa nu mai aiba un aspect inestetic si mai intreaba la coafor produse de ingrijire adecvate pentru parul tau. Cele de la coafor iti vor ta o tunsoare frumoasa si niste sfaturi, cele mai bune. Funda?

| byby0000 explică:

Eu intrebam daca, chiar daca imi spal parul, dupa 1 zi sau 2 de la folosirea acestora, parul meu va mai fi ca inainte sau nu?