| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor! Pentru ca nu cunosc nici un dealer, as vrea sa intreb daca stie cineva de unde as putea sa achizitionez produse Oriflame sau Avon? Din cate stiu eu nu au magazine si produsele se comanda direct din catalog.Stie cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se numesc ''dealeri'' se numesc reprezentanti!
De la ei poti comanda din brosura!

Daca nu ai un reprezentant Avon de la care sa-ti poti face comanda atunci (daca locuiesti la oras)-in special la un oras MAI MARE atunci poti cauta magazine cu produse Avon!(de obicei in marile orase se gasesc)!

4 răspunsuri:
| AmanoYuno a răspuns:

Imi pare eu am doar droguri.

| George_Balan_1988 a răspuns:

Au site online ai info acolo

| aleexuta a răspuns:

Cauti un reprezentant si el comanda