| nairpic a întrebat:

Salutare tuturor si la multi ani :)! Am si eu o intrebare. Am folosit zilele acestea ceara pentru par si am observat ca nu ma asculta aprul deloc cand incerc sa il modelez.:( Imi sta in toate partile ba in sus ba in jos... Si am hotarat sa imi cumpar o crema de par de la Nivea. Oare e buna? Imi va sta daca ma dau cu crema? M-am uitat si am gasit aceasta :http://www.nivea.ro/......-flexibila
Adica stiti sa nu dau banii degeaba daca nici cu aceasta crema parul nu imi va sta. Vreau sa stiu daca merita banii sau nu :) Va multumesc. Un an nou cat mai bun :D

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incerca produsele de la garnier, au si geluri foarte bune si ceara de par foarte buna.

| FreakyChucky a răspuns:

Acea crema are 3 puncte din 5 [deci puterea ei de a face sa iti stea parul cum vrei tu nu e mare]. poti cumpara creme/spume/ceara/fixativ/gel dar sa fie cat mai mare acel grad [depinde si de parul fiecaruia, trebuie sa incerci mai multe chestii pana vezi care ti se potriveste cel mai bine].

| nairpic explică:

Nu am parul cret dar bretonul m ise onduleaza si imi sta urat sad Incerc acum crema de apr d ela nivea sa vad ce iese big grin

| BuBuMik95 a răspuns:

Daca ai parul cret nu te mai chinuii laughing am aceeasi problema happy