| RatuscaCeaUrata a întrebat:

Salutari TPU, va rog explicati-mi cum pot filma cu camera web, un stiu cum explicati-mi si cu windows movie maker, va rog

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Pai cu camera web nu poti filma ci doar faci sa te arati altora iar cu Windows movie maker faci filmulete cu pozele pe care le ai in calculator!

| BuburuzaZd a răspuns:

Buna!
Pai intri in Windows Movie Maker. Undeva in stanga apare capture video si mai jos de asta capture from video device.Dai acolo si gata!
Sper ca te-am ajutat!happy

| d3javw a răspuns:

Singura viarianta sa filmez desltopul in timp ce ai activat webckamulhappydar doar filmat sound...later