| bhubhuaa a întrebat:

Salutt! Am parul cret dar vreau sa il fac si mai cret (Foarte cret). Ceva idei?thinking
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| DianaDidi95 a răspuns:

Depinde cat e de cret! Trebuie multa spumaa! Sau este placa de par care iti face parul in zig-zag, arata ca niste bucle mici si dese. Uite aici o imagine cu placa(uita-te la alea 2 din josul imaginii):http://www.okazii.ro/......-noua.html (asta nu iti arde parul) Daca vrei lasa un mesaj pe privat cu id tau si iti trimit o poza sa vezi cum face parul, pentru ca am si eu!
Sau alta variannta ar fi sa iti faci un permanent deala, dar nu te sfatuiesc, nu arata prea bine!
Sper ca te-am ajutat
Funditssa? Pleasee

2 răspunsuri:
| DianaDidi95 a răspuns:

Buburuza, multumesc pentru apreciere!
Te pupbig grin