| anonim_4396 a întrebat:

Se gasesc pe undeva pantaloni din astia? Sunt foarte draguti,ati vazut pe net, in magazine ceva?
http://www.facebook.com/....../photo.php

Răspuns Câştigător
| roxanna2000 a răspuns:

Sigur ii gasesti prin mall. Succes la cautat si daca ii gasesti sa imi spui si mie + pretul!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ar fi bine daca ati aduce pantaloni din astia...

| LollypopMe a răspuns:

In mall gasesti. Sau poate pe site-ul pe care l-ai vazut, poti sa ii comanzi!

| Betty100 a răspuns:

Buna sunt cool pantaloni sunt sigura ca in mall-urile din Bucuresti ii gasesti, sau dupa sitt-ul Starshiners aici sunt ogramada de haine frumoase, dar sincer sunt si scumpe, dar bafta. Cred ca am fost de folos Funda?