| カルメン a întrebat:

Se mai poarta bretonul drept?big grin:*happy

24 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Adica eu-s de moda veche sau ce?laughing))u as reunta la bretonul meu perfect drept nici daca ar veni stilistu lumii sa-mi zica ca e de moda vechelaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daca iti sta bine nu conteaza daca mai e la moda sau nuwinking

| hamsterx a răspuns:

Nu. cel intr-o parte e mult mai la moda si mai practic, dar acum fiecare cu gusturile lui, insa daca te hotarasti sa-ti faci este numai decizia ta, conteaza sa-ti placa tie nu ce spune moda happy
te pup:*

| deea_1980 a răspuns:

Se poarta daca iti sta tie bine!winkingSe poarta bretonul ca al Rihannei sau Victoriei Beckam

| Razvan a răspuns:

Eu tocmai mi-am facuthee hee
Dar am auzit ca nu e bine sa te tunzi iarna pentru ca parul creste mai greu.
Nu stiu daca e mit sau nubig grin

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Nu conteaza ce se poarta! Conteaza sa ti placa si sa ti stea bine! Si, sigur ca se poarta si cel drept.Am vazut o multime de lume cu breton drept si chiar si o coafeza...big grin.
Sper ca ti am fost de ajutor! Pup!

| marsy a răspuns:

Dea. Celor care le sta bine. poarta bretonul drept in continuare!

| User a răspuns:

Numa' stramb...

| Aries90 a răspuns:

Se poarta ceea ce iti sta tie bine!

| TDGMeebu a răspuns:

Nu, nu se prea poarta, dar nu este demodat. Incearca breton intr-o parte. Daca ai fruntea lata poti sa-ti faci breton drept, dar daca ai fruntea ingusta fa`ti intr-o partewinking.

| Psihoyounger a răspuns:

Nu contează că se poartă sau nu. Important este să îţi placă ţie. Asta e la fel cu hainele scurte iarna. Toate fetele poartă bluze până la buric pentru că aşa e la modă, desigur. Dar apoi, când se răcesc le scapă moda de medicamente?

Psihoyounger

| Majj a răspuns:

Se poarta ce iti sta tie bine. Nu te lua dupa moda. Poate fi penibila, uneori

| Emanuel_1209 a răspuns:

Bretonul drept e demodat.Sincer cei care mai au breton drept sunt de moda veche. Dami fund te rog am doar una!

| bianka_7238 a răspuns:

Daca iti place poti sa-l porti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza ce se poarta? confused mai bine te-ai tunde la chelie, si atunci ai vedea cat timp castigi happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am pe o parte si cred ca arata destul de bine. Poarta-l pe o parte, e mai bine. (zic eu) big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De purtat poti sa porti, dar cine ti'l face perfect drept?
Nu mai bine unu franjurat ca sa nu avem probleme ca nu e drept tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A dwa, daca MissD are breton drept fi sigura ca e la moda smug.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum depinde cum iti sata mai bine, sj eu vreau breton drept dar nu indraznesc pentru ca este greu de intretinuthee hee)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca se mai poarta... dar acum e dupa tine daca chiar vrei sa te frizezi frizeazate, iar daca u iti sta bine poti incerca o noua frizura sau iti poti ridica bretonul peste cap kisspopiki

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mami imi zice in parti dar eu il port instil emo

| pamPammmPam a răspuns:

Iti dau un sfat: Dupa parerea mea oricat ai incerca sa fi "in pas cu moda" nu reusesti mereu, asa ca trebuie sa te gandesti daca tie iti place cum iti sta atunci e cel mai bine.Foarte tare ideeawinking

| actrita a răspuns:

Sigur ca da, iti da un aer sexy.si pan la urma mai conteaza ce se poarta? important e daca iti place tie, pai azi se poarta bretonul pe-o parte maine ala drept si poimaine chel dupa lung si daca u il ai chel cand se poarta ala lung o sa astepti muult pana iti va creste si dupa iar se schimba moda.

| dannypetcka a răspuns:

Nu prea dar cu parul scurt merge