| AlyNkO a întrebat:

Se merita sa imi fac 2 linii pe spranceana stanga? Ce ziceti mai e la "moda"? Pot sa imi fac la frizerie cu masina de tuns?

Răspuns Câştigător
| BlueShaRk_2770 a răspuns:

Da, este la moda, si te face sa arati si binehappy...

10 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Iti spun sincer. nu te **belii la spancene** fetele sunt frumoase naturale. nu iti strica fata, ca poate nu iti sta bine si plus mai esti si fata.

| blackspell a răspuns:

Nu e ok! arata prea murdar! prea ieftin! nici nu a fost la moda! si-au facut cei care vroiau sa mai atraga atentia putin! dar nu vrei ca atunci cand se uita cineva la tine, sa se uite la spranceana! si atat! poate vrei sa mai fie atent si la ce poti vorbi, face, gandi!

| Foxilikkkă a răspuns:

Nu-ti recomand.happy
Nu, numai este la moda. A fost macar? straight face

| Marijuana a răspuns:

Cu masina de tuns iarba cred ca e perfectyawn

| Mihaela_1499 a răspuns:

A fost o data cand bunica era fata mare.
Nu se merita, dar daca esti fata si mai rau! Asa ceva nu e pentru fete, si vei regreta mai tarziu.
Cu drag, Diana.

| Mihaela_1499 a răspuns:

Iarta'ma dar nu stiu ce am inteles atunci din numele tau dar numa Alin nu blushing, imi cer scuze.
Cu drag, Diana.

| cristi8252 a răspuns:

happy nu se merita, fetele naturale sunt mai atragatoare

| AlyNkO explică:

Ati innebunit frate? Sunt baiat nu vedeti ca ma cheama AlyN.

| ovybobo a răspuns:

Bai tineti-va frate parerile pentru voi...omul a intrebat unde poate sa faca asta sau cum(si eu vreau si n-am nici o idee cum pot sa o tai...cu lama, masina de tuns, penseta ***)
app nu e gay asta si nici nu sta aiurea daca stii cum sa o tai... daca ii faci o taietura banala de sus in joc pe la coltul ei, atunci da e super aiurea.deci raspunsuri?