| zambetcald a întrebat:

Se poarta camasile albe cu guler de dantela?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu prea am mai vazut dar daca tie iti place...

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Cu sinceritate îţi spun că nu prea mai sunt la modă.
Depinde de fiecare, dacă tu te simţi bine purtând una, atunci nu e nici o problemă.
Important este să îţi placă ţie.
Pa-pa.

| Cris06 a răspuns:

Mie nu-mi plac!

| Evelinaaaa a răspuns:

Stiu sigur ca anul asta se poarta dantela, deci n-ar strica sa-ti cumperi camasa.

| DaniiAwe a răspuns:

Dcaa sti sa o asortezi arata bine, daca nu e oribil... Am vazut destul de rar dar totusi. merita sa incerci.

| LondonAnn a răspuns:

Nu prea. Adica am mai vazut, dar nu neaparat albe. Daca iti plac poarta-le. Si daca vrei sa fii la moda asorteaz-o cu ceva ce stii sigur ca e la moda.