| carmina34690643 a întrebat:

Se poarta colantii cu modele? Nu cu animal print sau cu univers. Cele cu labirinturi sau cu modele alb-negru-gri, sau cele cu model de iarna in diferite culori sau tot alb-gri? Pot purta fara sa fiu criticata pe tot facebookul? Unii cand vad o fata cu o pereche de colanti cu model o critica si o barfesc peste tot.Au ei dreptate sau pur si simplu nu au viata?

5 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Păi, uită-te împrejur. Nu vezi peste tot în jurul tău tute purtătoare de astfel de colanţi? Asta înseamnă că-s "pă trend".
Aşa că da, ai acordul entităţii fashion-ului să te înţoleşti cu astfel de iţari, şi o să treci şi tu în rândul duduilor "feşăn", trebuie să fii tare mândră!

| Roxxxxi a răspuns:

Bun..Deja aproape toate fetele au colanti cu dungi.Incearca sa ii eviti..Achizitioneaza-ti ceva mai unic, sa nu vezi la toata lumea acelasi model

| AriadnaTPU a răspuns:

Hey,da se poarta mai ales cele cu imprimeuri cum sunt si mai jos:
http://www.google.ro/......http?/url si..nu te mai lua dupa ceia ce spun ceilalti!

| EUnuTUsauRESTUL a răspuns:

Imbraca-te cu ei daca i-ti plac, daca nu sunt de tine lasa-i.Nu trebuie sa fi mereu la moda, poarta ce i-ti place si fi mandra de tine.

| sherkhan a răspuns:

Mai sunt alea cu penis print!