| Roxytza_1134 a întrebat:

Se poate sa iti faci suvite cu colorant alimentar?

Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

laughing Doamne ce idei iti vin. Normal ca nu se poate. Colorantul alimentar nu e ca o vopsea. E mai mult un lichid care se amesteca cu alimentele pe care vrei sa le colorezi si se omogenizeaza. Asa se produce colorarea. Dar colorantul alimentar nu prinde pe vreo suprafata anume, deci nici pe par. Ar trebui sa se omogenizeze textura parului cu colorantul pentru ca parul sa-si schimbe culoarea.

7 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Nu nu cred

| Mihαelα a răspuns:

Nu happy pentru ca iti strici parul, si nici nu iese nimic. happy

| Isabelamaria21 a răspuns:

Cu colorant alimentar?
Nu

| BiaSiAtat a răspuns:

Oooooo nu!

| kUuKii a răspuns:

Nuhappy

| Crystyna1050 a răspuns:

Nu! asa iti strici parul!

| Adina_6797 a răspuns:

Cu colorant alimentar normal ca nu laughing